Teenused

Spordivõistlus

Oleme pühendunud pakkuma tipptasemel turniiride korraldamise teenust nii organisatsioonidele kui ka eraklientidele. Meie eesmärk on tuua teie spordisündmustele elamuslikud ja meeldejäävad hetked, kus sportlikud võistlused ja ühine mängulust ühendavad osalejaid ja publikut.

Meie tiim võtab enda peale turniiri korraldamise, võimaldades teil keskenduda olulisele - osalejate, võistkondade ja pordivaimu nautimisele.

estonia-gb2a01e4a0_1280

Mõnus rännak

Kui eelistate rahulikumat ja meeleolukamat ajaveetmist, siis korraldame teile mõnusa loodusega kooskõlas oleva retke, kus saate nautida vaikust ja rahu. Jalutage läbi võrratute maastike, istuge lõkke ääres ning kuulake loodushelisid või vaadake tähti kaugel linnakärast. Ühendame loodusega ka mõnusa seltskonna, et teil oleks võimalus jagada elamusi ja luua toredaid mälestusi.

Meie retked on kohandatavad vastavalt teie soovidele ja grupi suurusele. Olgu see siismeeskonnaüritus, sõpruskonna kokkutulek või perepuhkus - teeme kõik selleks, etteie retk saaks just selline, nagu olete unistanud.

Lõbus aktiivne ajaviide

Kas soovite testida omajõudu ja koostööoskusi köievedus, naisekandmises või saapaviskes? Või eelistatetäpsust ja osavust nõudvaid mänge nagu cornhole? Meie nimekiri on lõputu ja leiame kindlasti teie soovidele vastava ja sobiva väljundi.

Meie tiim on valmis aitama teil planeerida ja läbi viia suvepäevi või tiimiüritusi täpselt nii, nagu olete unistanud. Pakume mitmekülgseid tegevusi, kohandades need vastavalt teie grupi suurusele, huvidele ja eesmärkidele.

KOOSTÖÖPARTNERID:

Võta meiega ühendust